2 найпрекрасніший актор у світі

2 найпрекрасніший актор у світі

навколо актор

Сама початкова ситуація із записом на плівку актор -виконавця сталася в 534 р. до н.е. (однак зміни в розкладі протягом багатьох років ускладнюють його точне визначення), коли грецький артист Феспіс перейшов у фазу в театрі Діоніса, щоб зрештою стати самий початковий розумів індивіда до розмовних фраз як особистість у участі або навіть розповіді. До дії Феспіса грецькі казки фактично лише розкривалися в мелодії, танцях, а також у третій окремій розповіді. Щодо Феспіса, зірки насправді зазвичай називають Феспіанцями. Виключно чоловічі зірки в театрі стародавньої Греції проводилися в 3 видах драматизації: катастрофа, смішна, а також участь у сатирі. Це індустріалізувалося, а також значно розширилося під час римлян. Театр старого Риму насправді був процвітаючим і різноманітним ремісничим типом, який варіювався від святкової ефективності дорожнього театру, оголеного танцю, а також акробатики, до розміщення смішних подій, до високого стилю, вербально фантастичних трагедій.

саме тому це насправді один із найвидатніших актор

 

 

Роберт Де Ніро

Роберт Ентоні Де Ніро молодший (/də ˈnɪəroʊ/ də NEER-oh, італ. [de ˈniːro]; народився 17 серпня 1943 року) — продюсер і актор США. Насправді він особливо відомий завдяки своїй 9 співпраці разом із режисером Мартіном Скорсезе, а також є лауреатом різних нагород, включаючи 2 нагороди Академії, золоту світову нагороду, нагороду Сесіла Б. Деміля, а також нагороду Display Stars. Честь за досягнення в стилі життя гільдії. У 2009 році Де Ніро отримав нагороду Kennedy Facility Respect, а також отримав урядову медаль за гнучкість від глави держави Барака Обами в 2016 році.

Народився на Манхеттені в Бренд-брендовому районі Нью-Йорка, Де Ніро досліджував поведінку в майстерні HB, консерваторії Стелли Адлер, а також у майстерні зірок Лі Страсберга. Його дуже початкова значна роль залишилася в Introductions (1968), а також він отримав дуже раннє визнання разом зі своєю функцією гравця в бейсбол у спортивній інсценізації Bang the Drum Gradually (1973). Початковим партнерством Ден Ніро та Скорсезе був Imply Roads (1973), де він брав участь у дрібному нью-йоркському шахраїку «Джонні Янг Кід». Зірковість дотрималася разом із його роллю молодого Віто Корлеоне в легендарному кримінальному злочині Френсіса Форда Копполи «Хрещений батько II» (1974), за який Де Ніро отримав нагороду Академії за найкращу чоловічу роль другого плану. За роль Тревіса Бікла у фільмі «Шофер таксі» (1976), а також солдата у драматизації «Шукач оленів» (1978) у в’єтнамській битві він двічі номінувався на премію «Оскар» як найкращий актор .

Наталі Портман

Наталі Портман (народжена як Наталі Хершлаг, на івриті: נטע-לי הרשלג, 9 червня 1981) насправді є американською старлеткою ізраїльського походження. Вона фактично володіла всебічною професією в кіно, оскільки її підлітки, а також знімалися в різних хітах, а також у приватних фільмах, отримавши кілька нагород, як-от Пошана Академії, Пошана Англійської кіноакадемії, а також Пошана Гільдії зірок дисплея.

Портман почала займатися поведінкою актор, коли стала старше дванадцяти років, коли вона зіграла роль юної протеже вбивці в драматичному фільмі «Леон: Спеціаліст» (1994). Навчаючись у середній школі, вона створила свій бродвейський театр у постановці «Щоденника юної жінки» у 1998 році, а також отримала всесвітнє визнання за роль Падме Амідали у фільмі «Битви знаменитостей: Епізод I — Примарна загроза» (1999). З 1999 по 2003 рік Портман навчався в Гарвардському коледжі, який закінчив разом із ступенем бакалавра психології, одночасно продовжуючи діяти в трилогії-приквелі «Битви знаменитостей» (2002, 2005), а також у відродженні The Community Theatre у 2001 році участі Антона Чехова в Чайка. У 2004 році Портман фактично була обрана на нагороду Академії за найкращу зірку, а також отримала золоту світову нагороду за участь у містичній танцівниці на пілоні в чарівній драматизації «Краще».

Професія Портман просувалась разом із її головними функціями, як Іві Хаммонд у V for Grudge (2005), Енн Болейн у The Various other Boleyn Woman (2008), а також балерина в ментальному страшному фільмі Темний лебідь (2010), для якої вона отримала нагороду Академії за найкращу зірку. Вона стала знаменитістю в чарівному кумедному фільмі «Нічого не пов’язано» (2011), а також зіграла Жаклін Кеннеді в байопіку «Джекі» (2016), завдяки чому була номінована на третю премію «Оскар». Насправді Портман також включила роль Джейн Фостер у фільми про супергероїв Wonder Motion Picture World «Тор» (2011), «Тор: Темна куля» (2013), а також «Тор: Подібний», а також «Гуркіт» (2022), завдяки чому вона стала однією з найвідоміших у світі. найбільш високооплачувані актриси актор.